Strona g艂贸wna > PROJEKT EFS > Zaj. informatyczne 2010

Zaj. informatyczne 2010

1 lutego 2010 roku rozpoczyna si臋 kurs informatyczny w ramach Projektu „R脫WNY START - kompleksowy program pomocy psychologiczno-pedagogicznej dla uczni贸w z parafii w Szczecinkach”. Projekt jest wsp贸艂finansowany przez Uni臋 Europejsk膮 ze 艣rodk贸w Europejskiego Funduszu Spo艂ecznego w ramach Poddzia艂ania 9.1.2 Wyr贸wnywanie szans edukacyjnych uczni贸w z grup o utrudnionym dost臋pie do edukacji oraz zmniejszanie r贸偶nic w jako艣ci us艂ug edukacyjnych Programu Operacyjnego Kapita艂 Ludzki.

Kurs b臋dzie prowadzony w II grupach wiekowych w godzinach 9.00 do 13.40. Oferujemy ciekawe zaj臋cia, konkursy z nagrodami - wi臋cej informacji w zak艂adce Plan zaj臋膰.

Zako艅czenie kursu przewidziano na sobot臋 6 lutego br. Serdecznie zapraszamy wszystkich ch臋tnych do udzia艂u!

Kurs informatyczny - lista uczestnik贸w w 2010 roku

I grupa (szko艂a podstawowa)

II grupa (gimnazjum)

Brodowski Dawid