Strona g艂贸wna > PROJEKT EFS > Zaj. informatyczne 2009 > _Informacje z zaj臋膰

_Informacje z zaj臋膰

Poniedzia艂ek

Dwa tygodnie temu dowiedzieli艣my si臋, 偶e b臋d膮 ciekawe zaj臋cia w naszej parafii i ju偶 nie mogli艣my doczeka膰 si臋 do ich rozpocz臋cia. Pierwszego dnia ksi膮dz Darek opowiedzia艂 nam o organizacji tych zaj臋膰. Zrobili艣my pami膮tkowe fotografie, kt贸re dodali艣my do naszej strony internetowej.

Wtorek

Dzisiaj  poznali艣my budow臋 komputera. Pierwszy raz mogli艣my zobaczy膰 procesor. Potem poznali艣my strony internetowe o Olecku i inne ciekawe portale. Bardzo zainteresowa艂 nas portal Interklasa, niekt贸re informacje wykorzystamy w szkole na lekcjach. Dowiedzieli艣my si臋, 偶e w pi膮tek pojedziemy na basen do Miko艂ajek. Wszyscy bardzo si臋 ucieszyli艣my.

娄roda

Dzisiaj poznali艣my program Notatnik. Pisali艣my  notatki o naszej miejscowo艣ci. Wszystkie dodali艣my do strony internetowej. Jak wr贸cili艣my do domu to mogli艣my pokaza膰 to swoim rodzicom. Potem uczyli艣my si臋 wyszukiwa膰 informacji w internecie i rozmawiali艣my o bezpiecze艅stwie i wirusach w internecie.

Czwartek

Poznali艣my r贸偶ne programy, kt贸re s膮 w komputerze. Potem by艂 konkurs na naj艂adniejszy rysunek naszej miejscowo艣ci. Mieli艣my te偶 czas na zabaw臋 w grach komputerowych.

Pi膮tek

Rysowali艣my w programie Paint. Potem by艂 konkurs na naj艂adniejszy rysunek naszej miejscowo艣ci. Mieli艣my te偶 czas na zabaw臋 w grach komputerowych.

Sobota

Otrzymali艣my dyplomy zako艅czenia kursu. Mateusz, Damian i Kuba otrzymali tak偶e dyplomy za najlepsze prace w konkursie graficznym.

Tekst przygotowa艂y: Ania i Sara