Strona g艂贸wna > PROJEKT EFS > Zaj臋cia kompensacyjno - wyr贸wnawcze

Zaj臋cia kompensacyjno - wyr贸wnawcze

Harmonogram zaj臋膰 z dysleksji w roku szkol. 2009-2010

Harmonogram zaj臋膰 z logoped膮 w roku szkol. 2009-2010

W ramach realizowanego projektu prowadzone s膮 zaj臋cia kompensacyjno - wyr贸wnawcze dla dzieci maj膮cych specyficzne problemy w czytaniu i pisaniu, czyli tzw. dysleksji rozwojowej. Zaj臋cia prowadzi psycholog ks. mgr lic. Dariusz Smole艅ski.

Indywidualne zaj臋cia logopedyczne prowadzi mgr Wies艂awa Wr贸blewska - logopeda z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Olecku.

Ze zdiagnozowanymi dzie膰mi w ramach diagnozy psychologiczno-pedagogicznej od marca do czerwca 2009 roku logopeda i psycholog przeprowadzili og贸艂em 104 godzin zaj臋膰 kompensacyjno-wyr贸wnawczych.

Pod okiem specjalist贸w uczestnicy 膰wiczyli prawid艂ow膮 wymow臋, utrwalali zasady ortografii i pisowni. W ramach zaj臋膰 prowadzono tak偶e instrukta偶 rodzicom do pracy z dzieckiem w domu. Na plebanii funkcjonuje tak偶e punkt psychologiczno-konsultacyjny.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Od 8.09.2009 r., wraz z nowym rokiem szkolnym, rozpocz膮艂 si臋 kolejny etap realizacji dzia艂a艅 w ramach zadania. Zaj臋cia w kierunku dysleksji odbywaj膮 si臋 we wtorki i czwartki, natomiast Pani logopeda przyje偶d偶a na zaj臋cia w pi膮tki.

Harmonogramy zaj臋膰 na zaj臋cia w tym roku szkolnym dost臋pne s膮 powy偶ej.

H. Bogda艅ska

Wybierz: