Strona g艂贸wna > PROJEKT EFS

PROJEKT EFS

Parafia Rzymsko-Katolicka 娄w. Stanis艂awa Bpa i M臋czennika w Szczecinkach z dniem 1 grudnia 2008 roku rozpocz臋艂a realizacj臋 projektu pod nazw膮 „R脫WNY START - kompleksowy program pomocy psychologiczno-pedagogicznej dla uczni贸w z parafii w Szczecinkach”. Projekt wsp贸艂finansowany jest przez Uni臋 Europejsk膮, ze 艣rodk贸w Europejskiego Funduszu Spo艂ecznego w ramach Poddzia艂ania 9.1.2 Wyr贸wnywanie szans edukacyjnych uczni贸w z grup o utrudnionym dost臋pie do edukacji oraz zmniejszanie r贸偶nic w jako艣ci us艂ug edukacyjnych Programu Operacyjnego Kapita艂 Ludzki. Projekt realizowany jest na podstawie umowy zawartej z Wojew贸dztwem Warmi艅sko-Mazurskim z siedzib膮 w Olsztynie reprezentowanym przez Zarz膮d Wojew贸dztwa Warmi艅sko-Mazurskiego. Skierowano go do 90 dzieci i m艂odzie偶y (w wieku 7-15 lat) zamieszkuj膮cych na terenie Parafii Szczecinki, kt贸re doje偶d偶aj膮 do szko艂y podstawowej i gimnazjum do Olecka, Wieliczek i Babek Oleckich. Grup膮 po艣redni膮 s膮 ich rodzice, z kt贸rymi b臋d膮 prowadzone rozmowy i konsultacje na temat problem贸w wychowawczych i niepowodze艅 szkolnych dzieci.

Wybierz: