Strona g艂贸wna > Galeria fotografii > Festyn „Dni Rodziny” w Szczecinkach

Festyn „Dni Rodziny” w Szczecinkach

Impreza odby艂a si臋 w niedziel臋 28 czerwca 2009 r. na dziedzi艅cu Parafii Rzymsko-Katolickiej 娄w. Stanis艂awa Bpa i M臋czennika w Szczecinkach.

Festyn by艂 organizowany w ramach projektu „R脫WNY START - kompleksowy program pomocy psychologiczno-pedagogicznej dla uczni贸w z parafii w Szczecinkach”. 娄rodki na jego realizacj臋 Parafia pozyska艂a z Europejskiego Funduszu Spo艂ecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapita艂 Ludzki.

Program imprezy by艂 bogaty. R贸wnie atrakcyjne by艂y nagrody w loterii fantowej, konkursach i zabawach (MP3, sprz臋t sportowy, namiot, zabawki, przybory szkolne itp.).
Ca艂kowity doch贸d z loterii fantowej zosta艂 przeznaczony na zakup wyprawki pierwszaka (plecaki, zeszyty, przybory szkolne itp.).

Fotografie z Festynu